خانه / تلویزیون / مدیر شبکه آموزش منصوب شد

مدیر شبکه آموزش منصوب شد

مسعود احمدی افزادی با حکم معاون سیما به عنوان مدیر شبکه آموزش منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت سیما ؛ دکتر مرتضی میرباقری در حکمی مسعود احمدی افزادی را به عنوان مدیر شبکه آموزش منصوب و از خدمات حسین ساری قدردانی کرد.
در متن این حکم آمده است؛

جناب آقای دکتر مسعود احمدی افزادی
نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی در رسانه ملی،به موجب این حکم به سمت مدیر شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.
شبکه آموزش شبکه ای تخصصی در زمینه مهارت آموزی و افزایش سطح دانش عمومی و تجربی مخاطبان است که تولید،تامین و پخش برنامه های
مفید و مبتنی بر پژوهش و روش های علمی را در همه موضوعات و قالب های برنامه سازی(بجز نمایشی)منطبق بر سیاست ها اهداف سازمان صداوسیما بر عهده دارد.
معاون رییس سازمان صداوسیما در امور سیما از مدیر شبکه آموزش خواست، بر اساس ماموریت تعریف شده شبکه و اسناد بالادستی کشور در زمینه های آموزشی و فرهنگی و استفاده از دانش و تجربیات کارشناسان حوزه های آموزشی و مهارت آموزی برای تولید و پخش برنامه های جذاب و اثرگذار اهتمام ویژه ای داشته باشد.
دکتر میرباقری همچنین در این حکم از زحمات و خدمات ارزشمند آقای دکتر حسین ساری در طول مدیریت این شبکه تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است،دکترمسعود احمدی افزادی پیش از این در سطوح مختلف مدیریتی سازمان صداوسیما سوابق متعددی در کارنامه کاری خود داشته است؛ مدیریت شبکه های پنج تهران،شبکه شما، شبکه جوان، و مدیرکلی مراکز البرز، گلستان و اصفهان از جمله مدیریت های وی در رسانه ملی محسوب می شود.وی سابقه سال ها تدریس در دانشگاه ها و مراکز علمی را نیز دارا است.

 

منبع: صدا و سیما

همچنین ببینید

تکذیب خبر جدایی میثاقی از برنامه «نود»

مجری و گزارشگر صداوسیما درباره شایعه جدایی‌اش از برنامه نود و عادل‌فردوسی پور توضیحاتی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *