خانه / تلویزیون / وضعیت کارگردان «کیف انگلیسی» پس از پیوند کبد

وضعیت کارگردان «کیف انگلیسی» پس از پیوند کبد

سید ضیاء‌الدین دری که چندی پیش به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان تهران بستری بود و سپس برای پیوند کبد به بیمارستان شیراز منتقل شده بود، شامگاه گذشته عمل پیوند کبد را با موفقیت پشت سر گذاشت.

نوید دری ـ فرزند این کارگردان ـ درباره وضعیت عمومی سید ضیاء الدین دری به ایسنا گفت: عصر روز گذشته (دوم مرداد ماه) ایشان برای عمل پیوند کبد به اتاق عمل منتقل شدند و این عمل به گفته تیم پزشکان رضایت‌بخش بود.

او با بیان اینکه این کارگردان در حال حاضر تحت مراقبت‌های ویژه پیوند اعضاء است، یادآور شد: عمل پیوند موفقیت‌آمیز بود اما مرحله بعدی که سخت‌تر از مراقبت‌ها و هماهنگی کبد و بدن ایشان است که حدود سه، چهار هفته طول می‌کشد.

نوید دری سپس ضمن اعلام هوشیاری سید ضیاءالدین دری در عین حال گفت: ایشان به دلیل اجتناب از درد تا ۷۲ ساعت به حالت خواب هستند تا این شرایط او را اذیت نکند. از همه مردم می‌خواهیم که دست به دعا شوند تا این پیوند با بدن هماهنگ شود.

فرزند این کارگردان یادآور شد که ضیاءالدین دری باید حدود دو ماه در بیمارستان بستری باشد.

او در پایان از اعضای تیم پیوند کبد بیمارستان بوعلی‌سینا و دانشکده علوم پزشکی تشکر کرد که در موقع مناسب توانستند این عمل را با موفقیت به سرانجام برسانند.

وی همچنین از نهادهایی چون ریاست جمهوری و تلویزیون و همچنین مدیرعامل خانه سینما به دلیل حمایت‌های معنوی تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، آخرین پروژه سید ضیاءالدین دری، «کلاه پهلوی» است که سال ۹۱ و ۹۲ از شبکه اول پخش شد و در حال حاضر هر شب از شبکه افق در حال بازپخش است. این کارگردان همچنین سریال تاریخی کیف انگلیسی را با بازی لیلا حاتمی و علی مصفا در کارنامه هنری‌اش دارد.

 

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

تکذیب خبر جدایی میثاقی از برنامه «نود»

مجری و گزارشگر صداوسیما درباره شایعه جدایی‌اش از برنامه نود و عادل‌فردوسی پور توضیحاتی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *